Elektrycy

Data dodania
12.01.2018
Firma
Jobzone Norge AS
Lokalizacja
7069 Trondheim
Opis
Dla naszego klienta w Norwegii poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Elektryk

Zakres obowiązków:

• Montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną

• Renowacje oraz nowe instalacje

• Instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych

Oferujemy:

• Pracę w renomowanej firmie

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Zatrudnienie w oparciu o norweskie prawo pracy

• Jeden z najlepszych systemów BHP w branży

• Polskojęzyczny koordynator

• Pomoc w znalezieniu miejsca zamieszkania na czas trwania projektu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskimDoświadczenie w pracy jako elektryk potwierdzone odpowiednimi dokumentami (świadectwo pracy, certyfikat, dyplom)

• Dobre referencje z poprzednich miejsc pracy

• Bardzo mile widziane doświadczenie w pracy w Norwegii

• Certyfikat DSB

• Uprawnienia elektryczne grupy L

• Umiejętności czytania schematów elektrycznych

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Zdolność do samodzielnej oraz efektywnej pracy