Cieśla - monter robót wykończeniowych

Data dodania
13.09.2017
Firma
Adecco Poland Sp. z o.o.
Lokalizacja
Reykjavik
Opis

Zadania:
- praca przy budowie 10 piętrowego bloku
- stolarka budowlana: okna, drzwi, podłogi, ściany
- praca z rysunkiem technicznym

Wymagania:

- Dobra znajomość języka angielskiego
- ok. 3 lat świeżego, udokumentowanego doświadczenia jako cieśla
- Wykształcenie techniczne
- Doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym
- Zaświadczenie o niekaralności
- Dyspozycyjność do szybkiego podjęcia zatrudnienia
- Mile widziane brygady

Oferujemy:

- Możliwość długoterminowej współpracy , pierwszy kontrakt na okres 6 miesięcy
- Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z islandzkimi standardami , tj. 3200 EUR netto
- Stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku

Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj"

Oferta dotyczy pracy za granicą.
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Numer referencyjny: Nr ref. C/IS/07.17